PRAHA - Letenské nám. 156/1, 170 00 Praha 7
721 349 797
info@dogtouch.cz

Bicom Body Balance

BICOM BodyBalanceCheck2

Před 60 lety objevil německý fyzik, profesor Dr. W. O. Schumann objevil význam elektromagnetických frekvencí na naše živé prostředí. Jedná se o tzv. Schumannovu frekvenci. Je to základní frekvence mezi Zemí a ionosférou, která Zemi obklopuje.

Každý výron energie mezi ionosférou a povrchem Země, např. každý běžný blesk, generuje také rádiové vlny, které nesou energii potřebnou k udržení rezonančních oscilací v zemské atmosféře. 

Na základě objevu, že se tyto frekvence přesně shodují s frekvencemi lidského mozku, se vědci začali zabývat biologickým významem těchto magnetických polí. Zjistili, že tyto vibrace prostředí ovlivňují také tělesné rytmy. Harmonizují například vegetativní nervový systém, který je elementárním synchronizátorem biologických rytmů a vnitřních hodin.

Dále ovlivňují různé tělesné rytmy, jako je spánkový rytmus, rytmus dýchání, rytmy trávicího ústrojí atd. Je zřejmé, že optimální funkce těchto přirozených tělesných rytmů má zásadní význam pro zdraví a dlouhý život. 

Desynchornizace těchto biologických rytmů může způsobit narušení celkové pohody a fyzického zdraví. Výsledkem mohou být problémy se spánkem, ospalost během dne, citlivost na počasí, ztráta koncentrace, ztráta výkonu, letargie, pocení, závratě, nervozita a vnitřní neklid. 

Lidé potřebují Schumannovy vlny

Vzhledem k řadě moderních technologií, jako například wifi, mobilní telefony, PC, tablety a další bezdrátová zařízení, je nám dnes přirozené vyzařování stále hůře dostupné. Železobetonové konstrukce, stále větší podíl zpevněných povrchů ve městech a obcích, rušivé technické frekvence z

vysílačů a dalších zdrojů vyzařují nepřirozené radiace a způsobují nerovnováhu magnetického prostředí. Působení slabých magnetických polí prostřednictvím stabilizace autonomního nervového systému způsobuje mimo jiné zvýšení pozornosti a zlepšení schopnosti relaxace – tím nám přináší zásadní zlepšení celkové kondice a fyzického zdraví. Viz. Ehrmann W. Letner vH, Ludwig W, Persinger MA, Sodtke W, Thomas R: Therapie mit ELF-Magnefieldern, Zeitschrift für Physikalische Medizin 1976;  5:161-170.

Přirozená rovnováha

BICOM BodyBalanceChceck2 je generátor magnetického pole, který vytváří velmi slabé nízkofrekvenční střídavé magnetické pole. Tato střídavá pole imitují přírodní magnetické oscilace v našem prostředí. Mohou tak kompenzovat deficit přirozené radiace. S BICOM BodyBalance může tělo znovu nabýt svoji přirozenou rovnováhu.

Možné aplikace

Frekvence přístroje BICOM BodyBalance mohou příznivě ovlivnit například:

– citlivost na počasí,
– stres,
– nespavost,
– nervozitu,
– únavu,
– nedostatek koncentrace,
– syndrom vyhoření,
– odolnost při zvýšené fyzické aktivitě a při sportu,
– problémy v menopauze,
– zátěž způsobenou elektrosmogem,
– „jetlag“ (únavu při cestování přes časová pásma.)

Pro používání přístroje nejsou žádná omezení. Přístroj lze používat v každém věku. 

Vhodný také pro zvířata

BICOM BodyBalance je vhodný také pro domácí zvířata (kočky, psy, ptáky) a pro hospodářská zvířata (koně, krávy, prasata atd.).

Jak při používání přístroje BICOM BodyBalance ve prospěch lidí, tak i v případě aplikace na zvířatech se řiďte tabulkou programů. 

V případě pochybností zvolte nejprve nižší program. Nepřinese-li požadovaný účinek, zvolte program o číslo vyšší. 

Výrazně zklidňující účinek se dostavuje po 30 až 40 minutách používání přístroje. 

error: Content is protected !!