PRAHA - Letenské nám. 156/1, 170 00 Praha 7
721 349 797
info@dogtouch.cz

Naši klienti

Jack je 15ti letý hnědák, který si při svém dovádění v ohradě natáhl vaz v oblasti ramenního kloubu natolik, že dva měsíce kulhal. Diagnostika na přístroji Bicom ukázala problémy s vazy a šlachami.  

Jackovi problémy se během jedné terapie  vyřešily a Jackovy bolesti se zmírnily tak, že přestal kulhat již během terapie a my měli problém, jak ho přesvědčit, aby ještě chvilku postál.

Již pět let se desetiletá čivava Dafy potýká s endokrinologickým onemocněním Cushingův syndrom.  S tím se pojí řada přidružených onemocnění včetně pohybových obtíží.

Nyní Dafy dochází na biorezonanci, která stimuluje lepší funkci orgánů a z těla odvede, za pomocí lymfatického systému, spousty škodlivých látek z léků, které Dafy dlouhodobě užívá. 

Navíc kombinujeme biorezonanci s úlevovými masážemi a Dornovou metodou, čímž došlo k výraznému zlepšení zdravotního stavu.

Adoptovaný podenco z Tenerife má za sebou několik náročných operací brániční kýly a končetiny. Ze začátku docházení na fyzioterapii byl problém na něj vůbec sáhnout, jeho neoblomná panička s ním ale dokázala malý zázrak a tak jak se Špageta pomaloučku socializoval, rehabilitace s ním byly čím dál snazší.

Díky neustálé péči a práci jeho paničky rehabilituje Špageta už „jen“ přední končetinu po úrazu, aby se stabilizovala páteř a zamezilo se větší rotaci pánve. Jako bonus k tomu všemu už tento ďábel dokáže i chvilku ležet v klidu 

16ti letý Očko je náš oblíbený psí senior, vzhledem k jeho váze – okolo 30ti kil a svému úctyhodnému věku má tento vlk občas nějaké bolístky kloubů, zad nebo krční páteře, jeho panička pro něj vybrala alternativní péči v podobě biorezonance, která chlupáčovi dlouhodobě ulevila a zároveň nezatížila jeho játra a ledviny.

Biorezonance je neinvazivní bezbolestná metoda, která pracuje na odstranění příčin nemocí a ne pouze jejich projevů. Velmi dobrých výsledků tato metoda dosahuje také u závislostí a alergií. Chtěli byste se o této metodě dozvědět víc? Neváhejte nás kontaktovat!

Elinka je šestiletá fenečka Chesapeake bay retrívra, která je nejen nadšený psí sportovec, ale plní také záchranářské psí poslání a je hodně psychicky i fyzicky vytížená. Její panička jí proto dopřává tu nejlepší péči v podobě pravidelných preventivních rehabilitačních masáží, při kterých si Elinka odpočine.

Preventivní rehabilitační cvičení nebo masáže jsou nejen u lidí, ale i u zvířat velmi účinnou metodou v boji proti stárnutí, pomáhají předcházet brzkému opotřebení kloubů, úrazům a bolestem pohybového aparátu, spastickým změnám tkáně.

Kory je 2 letá pudlice po ortopedické operaci resekce kyčelní hlavice, dorazila preventivně na rehabilitaci, kde se mimo jiné zjistila subluxace ramenního kloubu.

Následovala terapie Dornovou metodou, kdy došlo k usazení kloubu do správné fyziologické polohy a po čtyřech terapiích je Kory zcela v pořádku.

Diego je jeden z našich dalších psích seniorů, na svůj věk (9 let) je ale poměrně vitální a neví, kdy má dost. Paničce při procházce utekl na stopě asi 3km daleko. Následující dny jen polehával a sotva se plazil. Teta Andrea ho napojila na chytrou krabičku, která ukázala, že má přetížený pohybový aparát – což bylo patrné i okem. Během tří hodin ho zase “nahodila” do jeho ADHD nálady a Diego se opět rozhýbal jako malé štěně.

Na obrázku vidíme kyčel štěněte šeltie, kterou napadl dobrman a kyčel vykloubil. Panička jí však v době rekonvalescence vytáhla na túru. Přestože pejsek druhý den skoro nemohl chodit, včasným zásahem na rehabilitaci a jemnou masáží kyčle, došlo pouze k otoku nohy, který po pár dnech odezněl.

Udržet pejska po operaci pohybového aparátu ale i po banální kastraci může být náročné pro vašeho mazlíčka, ale i pro vás.

Mnoho majitelů však tuto skutečnost podceňuje a jakmile se pejskovi udělá lépe, vytáhnou ho běhat nebo na túru, aby vybil nahromaděnou energii.

Přetížení však může mít fatální následky, přestože váš pejsek vypadá zdravě jeho kosti a klouby mohou dostávat vlivem nedodržení klidové režimu pěkný záhul. Výsledkem jsou v lepším případě otok a následný zánět, v horším patologické změny na kloubech.
Náš tip: Nemůžete udržet pejska v klidu? Zkuste psí hlavolamy! Pejsek zabaví čumák i hlavu. Nakrájejte malé pamlsky a poschovávejte je do pelíšků, pod deky, do polouzavřené pet lahve nebo mezi hračky a pejska navádějte k hledání pamlsků. Hlavolam na jeden zátah nehrajte déle jak 10 minut a pejska motivujte a odměňujte vaší pozorností a pamlsky, přestože hlavolam nevyřeší dle vašich přání. K dostání jsou také různé hlavolamy a čuchací koberečky v psích obchodech

8mi letého Arčiho trápilo dlouhodobé kulhání na pravou přední končetinu.
Na léčbu z veteriny nereagoval.

Majitel Árčího  se proto obrátil k alternativní metodě biorezonance a především intenzivní rehabilitace. Dnes Arči běhá bez jakéhokoli problému.

Arianka australský ovčák a téma problematiky kupírování ocasů. Ač u některých plemen stále povoleno, je za potřebí uvědomit si následnou možnou problematiku. 
Po tomto zásahu dochází ke vzniku šokové a stresové vlny, která je na páteři (cerebrospinální). Dojde ke stažení fascií a pes je často náchylný k bolestem páteře, ale také se může projevit na funkci orgánů především v pánevní oblasti.

Tito psi bývají často odkázáni na doživotní rehabilitační péči, u nás nově i s Bicom- biorezonancí, kde pracujeme na hluboké blokádě, šok – stres na buněčné a tkáňového rovině.

Naa Bicom-biorezonanci nás navštívil také kocourek Matýsek s hypergranulací ušního boltce po operaci. 

Jedná se o zmnožení granulační tkáně, která vystupuje nad povrch kůže. Biorezonancí podporujeme jak lokální hojení, tak i celkový stav organismu.

Odrušili jsme jizvy-srůsty, postnarkotizační a kortikoidní nežádoucí stopy v těle, parazity – težké kovy, plísně a v neposlední řadě především bakterie. Na fotce je Matýsek již po terapii, jak u nás spokojeně odpočívá

Jen co se dvouletá Cassy dostala z problémů s pohybovým aparátem, propukl u ni chronický zánět uší, který se nedařil zklidnit klasickou veterinární léčbou a tak přišla na řadu biorezonance.
K zánětu uší se přidal zánět tlapek a nepříjemné svědění.
 
Po třech terapiích biorezonancí odezněla svědivost, zánět meziprstních prostor a v neposlední řadě i zánět v uších.
Trpí vaši mazlíčci chronickou zátěží, kterou se nedaří zvládnout klasickou léčbou? Kontaktujte nás!

I vaši čtyřnozí miláčci mají akupunkturní body.

Přijďte se zharmonizovat, eliminovat toxiny, aktivovat lymfatický a imunitní systém a v neposlední řadě dobít baterky jako náš oblíbený psí senior Očko.

Trpí vaši mazlíčci chronickou zátěží, kterou se nedaří zvládnout klasickou léčbou? Vyzkoušejte naši novinku Bicom- biorezonance.  Těšíme se na vás.

Krásný zástupce plemene Tibetská doga vážící téměř 100 kg nás navštívil s postoperační problematikou v podobě jizvy – po velké řezné ráně (30 – 40 cm), která narušila okolní fascie (oddělující jednotlivé svaly, umožňující jejich vzájemnou kluznost a současně svaly propojují do funkčních pohybových řetězců) a tkáně natolik, že došlo k narušení nervů invertujících (zásobujících – vyživujících) jednotlivé orgány.

Jizvy jsme odrušili hloubkovou magnetickou sondou Bicom a čeká nás následná terapie a podpora orgánové problematiky a pohybového aparátu včetně rehabilitace.

Máte i vy psa s postoperačními problémy? Neváhejte nás navštívit!

 

 

Další naši klienti, kteří u nás našli úlevu díky individuálnímu terapeutickému přístupu.

Máte doma psího seniora?
Nezapomínejte ani vy na preventivní rehabilitační prohlídky, při kterých můžeme odhalit často skryté patologické změny pohybového aparátu

U aktivní Ariany majitel pozoroval větší únavu a nechuť do běhání.  Vyšetření přístrojem Bicom odhalilo blokádu měkké tkáně v oblasti hrudní páteře – dost trpí tím, že jí byl předchozí majitelkou useknut ocásek, i když to je dávno zakázané. Podpůrnou léčebnou terapií byla následně Dornova metoda.

I tímto způsobem si naši pacienti užívají rehabilitační péči a trpělivě tak čekají, než tentokrát jejich „páníčci“ dokončí kúru na přístroji Bicom-biorezionanci. Terapie 2 v 1. Přijďte vyzkoušet blahodárné účinky pro zdraví těla i myslí vás i vašich mazlíčků. Kontaktujte nás ještě dnes.

13ti letý Kája k nám chodí pravidelně na udržovací rehabilitaci, která je nutná vzhledem k jeho artróze kyčelního a ramenního kloubu. Nyní ovšem řešíme na Bicom biorezonanci chronický zánět uší, kde se prokázala parazitární a plísňová zátěž. Terapii si Kája náramně užívá.

error: Content is protected !!