PRAHA - Letenské nám. 156/1, 170 00 Praha 7
721 349 797
info@dogtouch.cz

Odvykání kouření

Jak přestat kouřit s pomocí biorezonanční terapie

Výhody:

 • Vysoká účinnost eliminující potřebu kouření
 • Jednorázový zákrok
 • Metoda bez medikamentů (léků)
 • Bez vedlejších účinků
 • Účinné i na e-cigarety

Přístroj BICOM optima se s úspěchem využívá jak ve zdravotnictví, tak rovněž k odvykání kouření či boji s obezitou již v řadě evropských zemích.  Například ve Švýcarsku je tato metoda hrazena zdravotními pojišťovnami.

Je tato metoda bezbolestná?

Biorezonanční metoda je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismu. Tělo není vystaveno jakémukoliv proudu.

Je tato metoda úspěšná při odvykání kouření?

Při terapiích na odvykání kouření resp. nikotinových závislostech je úspěšnost 80. Někteří terapeuti uvádějí až 95%. Je ovšem nutné zmínit vlastní zodpovědný přístup.

Jak to funguje?

Důležité základy následujícího myšlenkového modelu biorezonanční terapie se potvrzuje prostřednictvím nejnovějších nejnovějších poznatků v kvantové fyzice a biofyzice.

Podle poznatků kvantové fyziky mají částice jak vlnový, tak i částicový charakter. To znamená, že každá substance – každá buňka, část těla, ale také viry, bakterie, toxiny, nikotin, dehet atd. mají elektromagnetické vyzařování.
Každá substance má svou typickou frekvenci se zcela individuální charakteristikou.

Pomocí přístroje BICOM je vysílán do těla zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu. V důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy, a proto je důležité po terapii zvýšit přísun tekutin – nejlépe neperlivých nápojů. Dochází tak k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad.

Uvedená metoda potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad). Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření – vdechování cigaretového kouře, nevyvolává chuť na cigaretu.

Co dělat před a po terapii.

Nedoporučujeme před terapií jakkoliv kouření omezovat.

Celý proces trvá 40 minut a je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může jej podstoupit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret.

Chuť na nikotin mizí do několika hodin po terapii. Potřeba kouření se druhý den obvykle nedostavuje. Program se nahrává zároveň i do BICOM čipu, který se přilepí na tělo a prodlužuje efekt.

Nicméně i přes velmi vysokou účinnost metody je vhodné podpořit úspěšnost sebekázní a odpovědností, jelikož biorezonanční metoda nezbaví člověka notorických a sociálních návyků, které si kuřák vypěstoval během kouření. Například návyk na relaxační chvilky s kávou a cigaretou.

Proto doporučujeme po terapii:

 • Odstranit ze svého dosahu cigarety
 • Odstranit popelníky a zapalovače
 • Na místa, kde jste se věnovali kouření umístit náhražky v podobě oříšků nebo žvýkaček
 • Pít hodně nealkoholických nápojů cca 2 – 3 litry denně, pravidelný dostatečný přísun tekutin výrazně zvýší vylučování toxických látek z těla
 • Vyvarovat se experimentů v podobě zkoušení účinků antinikotinové terapie se zapálenou cigaretou

Možné krátkodobé reakce:

Ačkoliv terapie nemá vedlejší účinky na organismu, mohou se v důsledku ukončení přísunu nikotinu do těla dočasné reakce v podobě:

 • Sucho v úsech
 • Mírně kovová chuť v ústech
 • Slabší podrážděnost, nervozita a nesoustředěnost
 • Únava a mírná ospalost
 • Poruchy spánku
 • Zvýšené pocení
 • Mírná bolest hlavy

Jde o pouze krátkodobé reakce, které zmizí nejpozději do dvou týdnů od terapie. V případě obtíží jako důsledek vysoké závislosti na nikotin a jeho eliminaci je možné absolvovat antinikotinový zákrok opakovaně. Pro návštěvu použijte kupón „druhý zákrok do 30 dnů zdarma“.

Upozorňujeme, že biorezonanční terapie odvykání kouření potlačí pouze fyzickou závislost na cigarety, nikoli psychické návyky. Biorezonanční metoda se nedoporučuje těhotným ženám, osobám s aplikovaným kardiostimulátorem a v případě, že podstupující kuřák užívá inzulín, požadujeme potvrzení od ošetřujícího lékaře.

Pokud se rozhodnete antinikotinovou terapii podstoupit, je důležité se předem objednat a na terapii donést poslední vlastní nedopalek cigarety nebo náplň elektronické cigarety. Birezonanční terapie je nenásilná bez vedlejších účinků a je řízena počítačem a stimuluje samoléčící procesy.

Počítačová zařízení BICOM jsou vyráběna v Německu od roku 1977. Poprvé tuto terapii jako léčebný zákrok provedl německý lékař Franc Morell. Stejně jako například homeopatie, akupunktura a jiné léčení přírodními prostředky patří biorezonanční metoda BICOM do oblasti lékařství, založené na zkušenostech.

error: Content is protected !!