PRAHA - Letenské nám. 156/1, 170 00 Praha 7
721 349 797
info@dogtouch.cz

Zinzino – Protect

ZINZINO BalanceOil+ Omega 3

Hlavní přínos

Zinzino Protect je určen pro samostatnou péči o zdraví. Je to zcela přírodní doplněk se složkami navrženými pro vaši ochranu.
Posiluje vaši imunitu, takže se můžete i nadále cítit dobře. Zinzino Protect obsahuje jedinečný a účinný veganský vitamin D3, který zajišťuje optimální vlastní a adaptivní imunitu a specializované a standardizované 1,3/1,6 beta-glukany derivované z pekařských kvasinek.

Přípravek Protect funguje nejlépe, když se užívá denně, protože klíčové vrozené imunitní buňky jsou obnovovány každý 1 až 2 dny, a aby tyto buňky správně fungovaly, potřebují tzv. „priming“. Několik klinických hodnocení prokázalo účinnost použitých složek, které jsou všechny přírodní, veganské, bez glutenu a nejsou geneticky modifikované.

Naše dva imunitní systémy
Máme dva imunitní systémy: vrozený imunitní systém a adaptivní imunitní systém. Ve většině případů je vrozený imunitní systém důležitější při obraně proti infekcím. Sestává ze specializovaných buněk a enzymů, které jsou vždy přítomny a připraveny bojovat s mikroby v místě infekce ihned, jak se tato infekce objeví.
Adaptivní imunitní systém si umí zapamatovat specifické patogeny, takže může poskytovat dlouhodobou obranu a ochranu před opakujícími se infekcemi.
Vitamin D je zcela zásadní pro veškerou imunitní obranu našeho těla a bez dostatečného příjmu tohoto vitaminu je imunitní systém méně schopný bojovat proti infekci v těle.

Vitamin D
Nejdůležitější z vitaminů D pro naše zdraví je vitamin D3 (cholekalciferol). Vitamin D3 se tvoří v kůži, pokud máme dostatek slunečního světla, ale vyskytuje se také v jídle, například v tučných rybách, krevetách, vejcích a hovězích játrech. V severních oblastech světa svítí slunce méně a kůže neprodukuje dostatečné množství vitaminu D3, proto má mnoho lidí z těchto oblastí nízkou hladinu vitaminu D.

Existuje pouze jediný veganský zdroj vitaminu D3, kterým je lišejník. Veganský vitamin D3 v produktu Protect pochází z organicky pěstovaného lišejníku. Náš vitamin D3 je certifikovaným veganským vitaminem a není geneticky modifikovaný. Vitamin D2 (ergokalciferol) se komerčně získává z rostlin, jako jsou houby a sója. Samotný vitamin D2 nestačí, proto vegetariáni často trpí nedostatkem vitaminu D. Vitamin D3 je nadřazený vitaminu D2 v tom, že zvyšuje a udržuje hladinu vitaminu v těle, takže si zvolte doplněk, který obsahuje vitamin D3.

1,3/1,6 Beta-glukany
1,3/1,6 Beta-glukany v produktu Protect jsou beta-glukany zvláštní a standardizované formy odvozené z patentovaného kmene pekařských kvasinek. 1,3/1,6 Beta-glukany způsobují priming buněk vrozeného imunitního systému a umožňují jejich aktivnější reakci.
1,3/1,6 Beta-glukany se přirozeně vyskytují v potravinách, jako jsou pekařské kvasinky, houby shiitake a některé obiloviny, ale ty mají odlišnou strukturu a v klinických hodnoceních byla jejich účinnost pouze poloviční. Kvasinkové 1,3/1,6 beta-glukany jsou odlišné od 1,3/1,4 beta-glukanů ovesných (použitých v produktech Zinobiotic), které mají v těle velmi odlišnou funkci. Wellmune® 1,3 /1,6 beta-glukany jsou výsledkem mnohaletého výzkumu, přičemž více než 260 miliónů eur se investovalo do preklinických a klinických hodnocení, která probíhala na předních univerzitách a vládních institucích. Značka Wellmune® je chráněna více jak 40 patenty a podložena dokumentací z 13 klinických hodnocení, které dokládají její bezpečnost a účinnost.

Obsah balení
60 tobolek.

Nutriční hodnota jedné tobolky
Kvasinky (Saccharomyces cerevisiae) 1,3 / 1,6 beta-glukanů* 200 mg, Vitamin D3 (400 % referenční hodnoty) 20 μg.

Doporučené dávkování
Dospělí a děti nad 11 let – 1 tobolka denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skladování
Uchovávejte na chladném a suchém místě a mimo dosah dětí.

Upozornění
Doplňky stravy by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Pokud jste těhotná nebo kojící žena, poraďte se o použití tohoto produktu se svým lékařem.

Složení
kvasinky (Saccharomyces cerevisiae) 1,3 / 1,6 beta-glukanů *, 
objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), obal tobolek (hydroxypro-
pylmethylcelulóza), vitamin D3 (cholekalciferol získaný z rostlinného extraktu), protispékací činidla (horečnaté soli mastných kyselin, fosforečnan vápenatý).

Produkty ZINZINO vám podrobně velmi rádi představíme v naší provozovně. Termín návštěvy můžete sjednat ZDE.

error: Content is protected !!