PRAHA - Letenské nám. 156/1, 170 00 Praha 7
721 349 797
info@dogtouch.cz

Zinzino – Xtend

ZINZINO BalanceOil+ Omega 3

Hlavní přínos

  • Více energie
  • Zlepšená funkce kostí a kloubů
  • Posílený imunitní systém
  • Původ v ryzí přírodě 

45 schválených zdravotních přínosů (Evropský úřad pro bezpečnost potravin, EFSA). Poskytuje komplexní program výživových faktorů potřebných pro růst a opravu tkání

Energie
Vitamíny B (B1‒B12) a také řada minerálů v Xtendu, jako je měď, hořčík, jód a mangan, jsou důležité pro zdravý metabolismus poskytující energii.

Kosti a klouby
Xtend obsahuje mnoho vitamínů a minerálů, které působí na zdraví kostí a svalů. Jsou to vitamín D, C, K a hořčík, mangan a zinek.

Imunitní systém
Xtend obsahuje 1,3/1,6 beta-glukany, kyselinu listovou, železo, vitamín B6 a měď, které podporují náš imunitní systém. Kromě vitamínů a minerálů Xtend obsahuje také karotenoidy, xanthophyly a skupinu polyfenolů z ovoce, koření a zeleniny. Abyste získali stejné množství všech těchto živin z potravin, museli byste denně sníst více než 3 000 kalorií z těch nejvýživnějších potravin.

Všechny složky přípravku Xtend vykazují více než sto zdravotních přínosů potvrzených úřadem EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin). Ty ovlivňují každou buňku, orgán a tkáň v těle. Xtend je ideálním doplňkem k Zinzino – BalanceOil a společně poskytují živiny potřebné pro zdraví.

Složení
Objemová činidla (beta cyklodextrin, mikrokrystalická celulóza, trikalciumfosfát), extrakt z olivových listů (Olea europea folia), hydroxid hořečnatý, řasy (Ascophyllum nodosum), 1,3/1,6 beta-glukany* (od Saccharomyces cerevisiae), extrakt z kořene kurkumy (Curcuma longa), vitamín C, extrakt z brokolice (Brassica oleracea), bisglycinát zinečnatý, vitamín E – směsi tokoferolů a tokotrienolů, extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis), extrakt z rajčat (Solanom lycopersicum), železný bisclyinát, protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, polyvinylpyrrolidon), extrakt z měsíčku (Tagetes erecta), kyselina listová, vitamín K2, selenát sodný, niacinamid, koenzym Q10, molybden sodný, manganistan bisglycinát, extrakt z mikrořas (Dunaliella salina), bisglycinát měďnatý, kyselina pantothenová, vitamín B12, vitamin D3, chlorid chromitý, vitamín B6, thiamin hydrochlorid, riboflavin, vitamín K1, jod draselný, biotin.

Dávkování 
2‒4 tablety denně během jídla. Nepřekračujte denní dávku.

Skladování
Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici.

Upozornění
Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu. Náhodné předávkování přípravkem obsahujícím železo je hlavní příčinou fatální otravy u dětí mladších 6 let. Uchovávejte tento produkt mimo dosah dětí. V případě náhodného předávkování volejte ihned lékaře nebo toxikologické středisko. Před zahájením užívání přípravku Xtend těhotnými ženami a dětmi se poraďte s lékařem.

Obsah balení
60 tablet

Dávka (4 tablety) obsahuje

Produkty ZINZINO vám podrobně velmi rádi představíme v naší provozovně. Termín návštěvy můžete sjednat ZDE.

error: Content is protected !!